Įdomu

Svarbu

Gamintojai

Atsiliepimai

Parašė Virginija
AČIŪ už nerealiai greitą pristatymą (prekę gava ...

25-04-2017
Parašė Inga
Viskas puikiai. Greitai gavau prekes ir dar smu ...

25-04-2017

Peržiūrėti visus

Prekių sąrašas pagal gamintoją AAAA Europe Distribution Ltd

alt


Gentle Day®Far-IR Anion yra naujos kartos, aukščiausios kokybes higieniniai įklotai su tolimųjų infraraudonųjų spindulių ir anijonų juostele — jie yra jūsų geros savijautos garantas. Kasdien nešiojami įklotai stabdo mikrobinių, virusinių ir grybelinių infekcijų plitimą.


Aukščiausios kokybės Gentle Day® paketai su anijonų juostele: nealergizuoja odos, nes gamyboje nenaudojama kenksmingų ir alergizuojančių medžiagų. Kasdien nešiojami įklotai atstato šarminį-rūgštinį makšties balansą, stabdo mikrobinių, virusinių ir grybelinių infekcijų plitimą. Testų rezultatai rodo, kad Gentle Day® įklotuose esanti anijonų juostelė geba 85% sumažinti amoniako kvapą ir 99,9% sunaikina staphylococcus aureus bakterijas.


 


Viršutinis paketų sluoksnis - neaustinis pluoštas, turintis piltuvėlio formos skylutes, greitai praleidžiantis skystį ir išlieka sausas, absorbuojantis polimeras sugeria 200ml skysčio (apie 5 kartus daugiau nei įprasti paketai), laidus orui pagrindas leidžia odai kvėpuoti, nekenksmingos, maisto pramonėje naudojamos klijų juostelės. Paketai turi antibakterinį poveikį dėl juose esančios anijonų ir tolimųjų infraraudonųjų spindulių juostelės.


Gentle Day® higieniniams įklotams su tolimųjų infraraudonųjų spindulių (IR) ir anijonų juostele 2005 metais yra suteiktas išradimo patentas (patento numeris: 200510076755 nurodytas ant pakuotės). Šios technologijos yra atkeliavę iš Kinijos ir Japonijos, todėl šiose šalyse produktai su tolimaisiais IR spinduliais ir anijonais yra labai populiarūs.


Gentle Day®Far-IR Anionhigieniniai įklotai atitinka Lietuvos Respublikos higienos normą HN 64-1:2001. Mikrobiologinio tyrimo protokolo Nr. M 5783 (M 14468 - M 14471)

Šio gamintojo prekių kataloge nėra.