Mūsų elektroninėje parduotuvėje įsigytos prekės pristatomos į visus Lietuvos, ES šalių miestus bei kitus Europos miestus.

Pristatymo būdai

· Kurjeriu per 1-2 dienas
· Paštu per 2-3 dienas
· Paštu į ES bei kitas šalis per 6-10 dienų.

Pristatymo kaina

· Pristatymas visoje Lietuvoje kurjeriu 2,90 EUR tiesiai į rankas jeigu užsakymo suma neviršija 73 EUR .
· Pristatymas registruota siunta paštu visoje Lietuvoje 1,45 EUR  jeigu užsakymo suma neviršija 29 EUR .
· Jeigu užsakymo suma viršija 73 EUR , Lietuvoje kurjeriu PRISTATYMAS NEMOKAMAS.
· Jeigu užsakymo suma viršija 29 EUR, Lietuvoje paštu PRISTATYMAS NEMOKAMAS.
· Pristatymas į ES šalis paštu 7,25 EUR.
· Pristatymas į kitas šalis paštu 11,60 EUR.

Pristatymo laikas

Siūlome Jums vieną patikimiausių ir patogiausių užsakytų prekių pristatymo būdų - tiesiai į rankas arba paštu.
Mes siekiame prekes pristatyti kaip galima greičiau. Standartinis prekių pristatymo terminas nuo užsakymo apmokėjimo dienos - 1-10 d. Atskirais atvejais, kai visos arba dalis užsakytų prekių negali būti pristatytos laiku dėl prekių likučio pasikeitimo, prekių pristatymas gali užtrukti. Bet kuriuo atveju mes Jus informuosime apie pasikeitusią situaciją dėl prekių, kurias užsakėte, likučio sandėlyje ir galimo dalies užsakymo įvykdymo vėlavimo. Jeigu, gavus tokią informaciją iš mūsų,  visų ar dalies užsakytų prekių pristatymo terminas Jums pasirodytų nepriimtinas, Jūs galėsite atšaukti užsakymą ir susigrąžinti sumokėtus pinigus.

Pristatymo adresas

Pirkėjas, užsakydamas prekes, įsipareigoja nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą bei pašto kodą, kurį rasite čia. Būtinai nurodykite savo telefono numerį, kurjeris prieš atnešdamas prekes su Jumis susisieks. Jeigu kurjeris nurodytu adresu Jūsų neras, kurjeris paliks Jums pranešimą, kur galima atsiimti prekes.
Taip pat Jūs turite galimybę įvesti papildomą, antrą adresą, tam atvejui, jeigu planuotumėte laikinai išvykti į kitą Lietuvos vietą arba nuspręstumėte užsakytas prekes pristatyti kitam asmeniui kaip dovaną.

Biuro adresas: Kęstučio 1//9-13, Vilnius LT08118.
El.paštas: info@beautyline.lt.
Telefonas: +37060578844.