Įdomu

Svarbu

Gamintojai

Atsiliepimai

Parašė Virginija
AČIŪ už nerealiai greitą pristatymą (prekę gava ...

25-04-2017
Parašė Inga
Viskas puikiai. Greitai gavau prekes ir dar smu ...

25-04-2017

Peržiūrėti visus

Apmokėjimas grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu pasirinkus pristatymo būdą "kurjeris" – Pirkėjas už prekes sumoka jų pristatymo (perdavimo – priėmimo) metu. Pirkėjas privalo pateikti pilną teisingą informaciją sąskaitai, t.y.  vardas, pavardė, adresas, tikslus pristatymo adresas, telefono numeris, bei patvirtinant užsakymą paskutiniame žingsnyje laukelyje papildomos pastabos nurodyti laiką, kuriuo pirkėjas gali ir įsipareigoja priimti bei apmokėti kurjeriui grynais pinigais už siuntą. Pirkėjas privalo turėti tikslią pinigų sumą, kurią reikės apmokėti kurjeriui už prekes ir/ar pristatymo išlaidas.

Kai Pirkėjas pasirenka grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu numatytą apmokėjimo būdą, Pardavėjas, iškilus neaiškumams dėl užsakyme pateiktos informacijos, susisiekia su Pirkėju užsakyme nurodytu telefonu. Prekių pristatymo terminas tokiu atveju pradedamas skaičiuoti nuo susisiekimo su Pirkėju dienos. Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jei Pardavėjui nepavyksta susisiekti su Pirkėju per 3 (tris) darbo dienas.

Pirkėjas įsipareigoja atlyginti visas išlaidas, visus ir bet kokius Pardavėjo nuostolius, susijusius su pirkimo-pardavimo sutarties vykdymu, kuriuos patirs Pardavėjas dėl to, jog Pirkėjas pasirinkęs atsiskaitymo už prekes būdą - apmokėjimą grynais pinigais, nesumokėjo kurjeriui už prekes, įskaitant, bet neapsiribojant išlaidomis prekių pristatymui ir jų grąžinimui.