Apmokėti už prekes galite šiais būdais:
    Apmokėjimas banko pavedimu
    Apmokėjimas per PaySera sistemą
    Apmokėjimas banko pavedimu naudojantis internetinės bankininkystės sistema
    Apmokėjimas Paypal
    Apmokėjimas grynaisiais pinigais kurjeriui prekių pristatymo metu (šiuo metu negalimas)

 
Apmokėjimas banko pavedimu
Apmokėjimas banko pavedimu – tai išankstinis apmokėjimas, kai Pirkėjas, atsispausdinęs užsakymą ir nuėjęs į artimiausią banko skyrių, perveda pinigus į beautyline.lt banko sąskaitą (apmokant Pirkėjas privalo nurodyti užsakymo numerį, nenurodžius skiltyje „Mokėjimo paskirtis“ tikslaus užsakymo numerio, Pardavėjas negarantuoja užsakymo įvykdymo).
Apmokėjimas per PaySera sistemą
Nuo šiol galėsite dar greičiau apmokėti savo užsakymus mūsų parduotuvėje pasinaudoję PaySera paslauga.
Naudodamiesi paySera bank-link paslauga už prekes saugiai ir greitai galite atsiskaityti per vieną iš šių bankų - AB Šiaulių bankas, AB Nordea bankas, AB Danske Bank, AB Citadele bankas, AB DNB bankas, AB SEB bankas, AB bankas "Swedbank". Mokėjimas įskaitomas iškart ir Jūsų užsakymas pradedamas vykdyti.
Užsakymo žingsnyje pasirinkus „Apmokėjimo būdas“ PaySera sistema nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
Sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
Apmokėjimas banko pavedimu naudojantis internetinės bankininkystės sistema
Apmokėjimas banko pavedimu naudojantis internetinės bankininkystės sistema– tai išankstinis apmokėjimas, kai Pirkėjas, savarankiškai prisijungus prie pasirinkto banko internetinės bankininkystės sistemos perveda pinigus į beautyline.lt banko sąskaitą (apmokant Pirkėjas privalo nurodyti užsakymo numerį, nenurodžius skiltyje „Mokėjimo paskirtis“ tikslaus užsakymo numerio, Pardavėjas negarantuoja užsakymo įvykdymo).
 Apmokėjimas Paypal
Patogus apmokėjimas iš užsienio bankų, turintiems Paypal sąskaitą, siekiant pervesti pinigus greitai ir pigiau.
Apmokėjimas grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu (šiuo metu negalimas)
Apmokėjimas grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu pasirinkus pristatymo būdą "kurjeris" – Pirkėjas už prekes sumoka jų pristatymo (perdavimo – priėmimo) metu. Pirkėjas privalo pateikti pilną teisingą informaciją sąskaitai, t.y.  vardas, pavardė, adresas, tikslus pristatymo adresas, telefono numeris, bei patvirtinant užsakymą paskutiniame žingsnyje laukelyje papildomos pastabos nurodyti laiką, kuriuo pirkėjas gali ir įsipareigoja priimti bei apmokėti kurjeriui grynais pinigais už siuntą. Pirkėjas privalo turėti tikslią pinigų sumą, kurią reikės apmokėti kurjeriui už prekes ir/ar pristatymo išlaidas.
Kai Pirkėjas pasirenka grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu numatytą apmokėjimo būdą, Pardavėjas, iškilus neaiškumams dėl užsakyme pateiktos informacijos, susisiekia su Pirkėju užsakyme nurodytu telefonu. Prekių pristatymo terminas tokiu atveju pradedamas skaičiuoti nuo susisiekimo su Pirkėju dienos. Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jei Pardavėjui nepavyksta susisiekti su Pirkėju per 3 (tris) darbo dienas.
Pirkėjas įsipareigoja atlyginti visas išlaidas, visus ir bet kokius Pardavėjo nuostolius, susijusius su pirkimo-pardavimo sutarties vykdymu, kuriuos patirs Pardavėjas dėl to, jog Pirkėjas pasirinkęs atsiskaitymo už prekes būdą - apmokėjimą grynais pinigais, nesumokėjo kurjeriui už prekes, įskaitant, bet neapsiribojant išlaidomis prekių pristatymui ir jų grąžinimui.