Pirkti BEAUTYLINE.LT e-parduotuvėje yra labai paprasta!

1. Peržiūrėkite prekes ir susiraskite patinkantį daiktą ar drabužį.

2. Pasirinkę patinkančią prekę spauskite langelį "Į krepšelį". Jei pasirenkate prekę, kuriai yra nurodomi dydžiai ar  spalvos, tuomet pasirinkite tos prekės Jums tinkamą dydį. Jeigu abejojate koks yra Jūsų dydis, tai pasitikslinkite dydžių lentelėse, kurias rasite prie kiekvienos tokios prekės aprašymo. Pasirinkus prekės dydį, galite pasirinkti prekės spalvą.

Taip pat galite pasirinkti norimos pirkti prekės kiekį, jei norite užsisakyti tik vieną prekę, skiltyje "kiekis" galite nieko nerašyti. Jei pasirinkus tam tikrą prekės kiekį, Jums neleidžia pirkti, pasirinkite mažesnį prekės kiekį, o dėl didesnio kiekio būtinai susisiekite su mumis ir mes Jus informuosime kada turesime Jums reikalingą kiekį, bei suderinsime su Jumis Jums patogų pristatymo laiką.

Išrinkę norimą dydį ,spalvą ir kiekį spauskite mygtuką pirkti.

Ekrane pasirodys Jūsų krepšelis, kuriame matysite Jūsų pasirinktą prekę, jos dydį, spalvą, kiekį, kainą.

Toliau galite tęsti apsipirkimą, pridėti į pirkinių krepšelį daugiau prekių. Jūsų pirkinių krepšelyje Jūs matysite visas pasirinktas prekes, kiekius ir jų bendrą kainą. Visos kainos nurodomos su 21% pridėtinės vertės mokesčiu (PVM).

3. Kai pasirinkote visas norimas prekes, paspauskite mygtuką "Rodyti Krepšelį". Čia atsivers langelis, kuriame matysite visas savo pasirinktas prekes, ir kuriame galite keisti prekių kiekį, ar atsisakyti prekės, jei persigalvojote.Toliau galite tęsti pirkimą nuspausdami mygtuką "Užsakyti".

4. Perkant pirmą kartą reikės užpildyti informaciją, įrašyti savo duomenys, kad žinotume kur ir kam reikia pristatyti pirkinį.  Jei Jūs norite prekes gauti kitu adresu nei nurodėte adresą sąskaitoms, langelyje "Pristatymo adresas" nurodykite kitą adresą. Pašto kodą rasite čia. Užpildę Pristatymo adresą spauskite mygtuką "Kitas".  

5. Čia Jus galėsite pasirinkti vežėją. Rinkdamiesi matysite vežėjo kainą su PVM, kuri bus įtraukta į Jūsų sąskaitą kitame žingsnyje. Pasirinkite vežėją ir spauskite mygtuką "Kitas".

6. Pereisite į kitą langelį. Šiame lange pasirinkite apmokėjimo būdą. Primename, kad atsiskaitant grynais pinigais skaičiuojamas papildomas mokestis (1,20 EUR).  Ir vėl spauskite mygtuką "Kitas".

7. Na štai ir viskas! Jums belieka peržiūrėti Jūsų užsakymą, ir jei nebenorite nieko koreguoti, spauskite "Patvirtinti užsakymą".

Tačiau jei vis tik net ir paskutiniame žingsnyje persigalvojote, ir nutarėte kažkuriame užsakymo punkte padaryti pakeitimus, Jus tai galite kol užsakymo nepatvirtinote. Tiesiog pasirinkite iš esančių viršuje žingsnių į kurį norite grįžti ir paspaudę šio žingsnio nuorodą drąsiai grįžkite atgal. Pakeitę tam tikrus duomenis ir vėl keliaukite tais pačiais žingsniais iki Užsakymo patvirtinimo.