altaltaltalt

Įvairių ilgių šortukai, kelnės ir apatiniai marškinėliai puikiai tinkami dėvėti kasdieną arba sportuojant. Farmacell gaminiai yra puiki sportinė apranga. FarmaCell yra pagaminti iš patentuotos “kvėpuojančios” mikromedžiagos, kurios unikalaus pynimo dėka atliekamas subtilus bet efektyvus masažas odai. Ši ypatinga iškilaus rašto audinio struktūra padeda atlikti nuolatinį masažą, lygina odą ir efektyviai naikina celiulito sukeltus padarinius, aktyvindama kraujo cirkuliaciją bei naikindama riebalines sankaupas ir toksinų perteklių. Šis audinys stimuliuoja poodinę cirkuliaciją taip pat kaip limfodrenažas. Tokiu būdu oda tampa lygesnė ir stangresnė. Audinio ypatingas mezgimas pasižymi lygiu paviršiumi išorinėje audinio pusėje ir banguotu paviršiumi vidinėje audinio pusėje.

Visi anticeliulitiniai bei formuojantys siluetą modeliai buvo pagaminti, pasitelkiant moderniausias šiuolaikines audimo besiūles technologijas turinčias mašinas. Besiūlis audinys garantuoja patogumą bei komfortą dėvint gaminius.

Gamybos procese naudota Sanitized®  technologija užtikrina antibakterinę funkciją, veiksmingą apsaugą nuo alergijos ir visišką higieniškumą, kuris yra ypač svarbus atsižvelgiant į medžiagos sąlytį su intymiomis kūno vietomis. Geriausi rezultatai pasiekiami dėvint FarmaCell produktus ant nuogo kūno, todėl patartina dėvėti šortukus tik su string tipo kelnaitėmis.

Išskirtinę kokybę Farmacell produktams lemia nesuskaičiuojamos Sidabro X-Static sidabro gijų savybės - antitoksiškumas, kvapų neutralizavimas, termodinamiškumas, antimikrobiškumas bei antistatiškumas, oro pralaidumas.
X-Static sidabro gijų charakteristikos:

Natural- 100%. saugus, ne toksiškas, neturi sudėtyje cheminių medžiagų ir pesticidų.
Antimicrobial - kovoja su bakterijomis, sukeliančiomis blogą kvapą.

Antistatic - ypatingas elektros laidumas.

Permanent - efekto ilgalaikiškumas.

Odour control - neutralizuoja amoniaką, neutralizuoja baltymus ir blokuoja bakterijų dauginimąsi.

Termoregulatory - Šaldo vasarą ir šildo žiemą dėl specifinio laidumo, atspindžio ir spinduliavimo, didina drėgmės pralaidumą.

Therapeutic - Dėka pralaidumo savybių šis naujasis audinys gerina kraujo apykaitą bei gerina bendrą sveikatos būklę. Puikios sidabro šilumos laidumo savybės dėka apatiniai išlaiko vasarą vėsą, o žiemą šilumą. Šių, o ypatingai terapinių savybių dėka Farmacell Sidabro gaminiai veiksmingai naikina celiulito sukeltus nelygumus.
Šortukai, apatiniai marškinėliai puikiai priglunda prie kūno ir nėra matomi dėvint sijoną, kelnes ar palaidinukę ir yra labai elegantiški. Juos patartina dėvėti ir sportuojant.
Visos kelnės, šortai, ilgosios Farmacell kelnės bei marškinėliai yra priskiriami I medicinei klasei. Atlikti klinikiniai tyrimai įrodė veiksmingumą gydant celiulitą.