Įdomu

Svarbu

Gamintojai

Atsiliepimai

Parašė Virginija
AČIŪ už nerealiai greitą pristatymą (prekę gava ...

25-04-2017
Parašė Inga
Viskas puikiai. Greitai gavau prekes ir dar smu ...

25-04-2017

Peržiūrėti visus

Liposkleroze yra laikoma vienu metu susiformuojanti paviršinio riebalinio audinio hipertrofija ir degeneracija (poodiniai gumbeliai), kuri galėtų būti apibūdinta kaip specialių skaidulų struktūrų, vadinamų „retinacula“, pagalba susiformavusi tiesioginė riebalų ir odos sąauga. Poodiniams gumbeliams didėjant jie plinta į šonus, tempdami su oda jungiančias skaidulines struktūras ir odai suteikdami „apelsino žievelės“ išvaizdą. Liposklerozės klinikinis vaizdas, taip pat yra žinomas įprastiniu „celiulito“ pavadinimu, būna įvairus ir sutinkamas nuo poodinių mikromazgų (kompaktinė forma) iki tikros audinių edemos (edeminė forma). Mikrocirkuliacijos sutrikimai tikrai yra šių klinikinių atvejų pagrindas, tačiau iki šiol šios patologijos specifinėje patogenezėje yra daug neatsakytų klausimų. Tikrai yra svarbūs genetiniai, hormoniniai ir mitybos veiksniai.

Todėl tikras „celiulitas“ arba liposklerozė yra paviršinių riebalinių sričių pakitimas, kuris turi būti atskiriamas nuo apriboto nutukimo (lipodistrofijos), kurio atveju yra tiktai normalaus, nepakitusio  giliojo riebalinio audinio sankaupos anatomiškai būdingose vietose, pavyzdžiui, sėdmenų, klubų, pilvo ir šlaunų srityse.

Lipodistrofija ir liposklerozė dažnai nustatoma kartu ir estetiniai liposklerozės sukelti požymiai yra pabrėžiami nesusiejant jų su esama lipodistrofija, kuri yra padidintas giliojo riebalinio audinio kiekis.

Italijoje buvo atlikti klinikiniai tyrimai, kurie patvirtino, jog naujasis Solidea gaminys yra rezultatyvi priemonė liposklerozei ir lipodistrofijai gydyti.

Šiame tyrime vertinamas elastinis audinys, naudojamas elastinėms kelnaitėms, gydytų pacientų nuomone yra gerai toleruojama ir efektyvi priemonė liposklerozės ir lipodistrofijos gydymui ir profilaktikai. Speciali ir šiuolaikiška elastinio pluošto gamyba leidžia suformuoti audinio „banguotą“ formą, kuri sukuria pakankamai stiprią ir gerai toleruojamą kompresiją (suspaudimą), kurio vidurkis siekia apytikriai 10 – 11 mmHg (2 pav.). Išsami slėgio, kuriuo yra veikiama oda, analizė parodė, kad nehomogeniška „banguojanti“ audinio struktūra sukelia 2 mm intervalu kintantį slėgį. Šis audinio poveikis kartu su judesiu pacientui vaikštant užtikrina odos ir poodinių audinių masažą.

Šios kelnaitės gali būti siejamos su kojų profilaktine kompresija (suspaudimu) tais atvejais, kai liposklerozė yra susijusi su nedidele venine staze. Klinikinio tyrimo metu panaudojant instrumentinius tyrimo metodus buvo patvirtinta, kad tirtas audinys užtikrina teigiamą poveikį sukeliančią kompresiją sėdmenų srityje ir šlaunų viršutinėse dalyse.

„SOLIDEA“ iš Calzificio Pineli tolygiai apspaudžiančių kojinių ir pėdkelnių kolekcijos rinkoje siūlo išskirtinius gydomuosius poveikius, kurie dera su labai puikia išvaizda. Naujoviški gaminiai pagaminti tik nuolat atnaujinamų techninių gamybos sistemų (visiškai neprilygstamų pramonėje), nuolatinės techninės modernizacijos, nuodugnios analizės ir plačių mokslinių tyrimų pastangų dėka.