ANTICELIULITINĖS KELNAITĖS SILVER FITNESS CLASSIC

Nauja prekė

Baltai spalvai PAPILDOMA NUOLAIDA! FARMACELL MIKROMASAŽINĖS ANTICELIULITINĖS KELNAITĖS ŽEMIAU KELIŲ SILVER SHORT su SIDABRO gijomis veiksmingai lygina odą ir sėkmingai naikina celiulito sukeltus defektus.

Smulkiau

11,59 € su PVM

-50%

23,17 € su PVM

Apie prekę

Pasirinkite tinkamą dydį dydžių lentelėje, spalvas matysite spalvų lentelėje.

 

 

Farmacell Silver kelnaitės su mikrofibra bei unikalaus pynimo mikromasažo sistema. Šis išskirtinis „kvėpuojantis“ elastinis audinys vykdo nuolatinį subtilų, bet efektyvų mikromasažą, minkština odą ir veiksmingai kovoja su celiulito sukeltais defektais, pagerina mikrocirkuliaciją ir sumažina riebalines sankaupas bei šalina toksinus. šortai nuo celiulito liekninantys su sidabro gijomis sportui ir kasdienaiAudinys stimuliuoja poodinę cirkuliaciją, tokiu būdu oda tampa lygesnė ir stangresnė.
Naudojama speciali gamybos technologija, užtikrinanti betarpišką kontaktą su oda, todėl pasisavinamos unikalaus pluošto X-Static naudingos sveikatai savybės (išvardintos žemiau). X-Static užtikrina antibakterinę funkciją, veiksmingą apsaugą nuo alergijos ir visišką higieniškumą, kuris yra ypač svarbus atsižvelgiant į medžiagos sąlytį su intymiomis kūno dalimis. Sidabro pluoštas veikia bakterijų bei grybelių molekulinę struktūrą, juos naikina natūraliu būdu. Puikios sidabro šilumos laidumo savybės dėka apatiniai išlaiko vasarą vėsą, o žiemą šilumą. Kelnaitės turi dezodoruojamąjį efektą, kuris pašalina bakterijas ir neutralizuoja amoniaką bei denatūruotą baltymą - pagrindinę nemalonių kvapų priežastį. Testavimo būdu buvo nustatyta, kad net po 280 plovimų sidabro savybės išlieka beveik nepakitusios.

Visi anticeliulitiniai modeliai buvo pagaminti, naudojant naujausių technologijų mašinas, turinčias besiūlę mezgimo technologiją, kuri garantuoja maksimalų komfortą ir patvarumą dėvint gaminius. Kelnaičių ir marškinėlių vidinėje pusėje nėra siūlių bei varginančių etikečių.

Šie apatiniai puikiai apglunda ir yra su tokia nedidele kompresija, kad net nejuntami ant kūno.
Masažuojančių kelnaičių specifinis audinys yra specialaus audimo su mikro masažuojančiomis bangelėmis. Šios bangelės ne tik masažuoja odą siekiant suaktyvinti cirkuliaciją, tačiau ir padeda anticeliulitiniam kremui prasiskverbti giliau, todėl patartina kartu su kelnaitėmis naudoti Farmacell Plus anticeliulitinį kremą, tuomet dar efektyviau ir greičiau naikinamas celiulitas.
Farmacell gaminiai yra priskiriami I medicininei klasei. Atlikti klinikiniai tyrimai patvirtino veiksmingumą gydant celiulitą.

Sudėtis: 83% Mikro poliamidas,9% X-Static (sidabro gijos), 8% Elastanas


Dydžių lentelė:

Instrukcija:

altalt

Priežiūra:


X-Static sidabro gijų charakteristikos:

Natural- 100%. saugus, ne toksiškas, neturi sudėtyje cheminių medžiagų ir pesticidų.
Antimicrobial - kovoja su bakterijomis, sukeliančiomis blogą kvapą.

Antistatic - ypatingas elektros laidumas.

Permanent - efekto ilgalaikiškumas.

Odour control - neutralizuoja amoniaką, neutralizuoja baltymus ir blokuoja bakterijų dauginimąsi.

Termoregulatory - Šaldo vasarą ir šildo žiemą dėl specifinio laidumo, atspindžio ir spinduliavimo, didina drėgmės pralaidumą.

Therapeutic - Dėka pralaidumo savybių šis naujasis audinys gerina kraujo apykaitą bei gerina bendrą sveikatos būklę. Puikios sidabro šilumos laidumo savybės dėka apatiniai išlaiko vasarą vėsą, o žiemą šilumą. Šių, o ypatingai terapinių savybių dėka Farmacell Sidabro gaminiai veiksmingai naikina celiulito sukeltus nelygumus.

Sertifikatai:

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

ANTICELIULITINĖS KELNAITĖS SILVER FITNESS CLASSIC

ANTICELIULITINĖS KELNAITĖS SILVER FITNESS CLASSIC

Baltai spalvai PAPILDOMA NUOLAIDA! FARMACELL MIKROMASAŽINĖS ANTICELIULITINĖS KELNAITĖS ŽEMIAU KELIŲ SILVER SHORT su SIDABRO gijomis veiksmingai lygina odą ir sėkmingai naikina celiulito sukeltus defektus.

27 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: